فردوسی خیابان ایرانشهر

کوچه قره گزلو ، پلاک 1 ، طبقه 4 ، واحد9

28 35 86 88 021

خانم محمدی

شبانه روزی

بصورت تمام وقت

پرستار کودک

پرستار کودک ارائه کننده خدمات مراقبتی و آموزشی در منزل کودک میباشد و از روند رشد کودک ، کار با کودک و روش های تربیت آگاهی کامل دارد و در تلاش است که برای یادگیری کودک محیط هیجان انگیز را ایجاد نماید. همچنین به نگرانی های والدین توجه می کند و با والدین کودک در تعامل و ارتباط کامل بوده تا با راهنمایی آن ها به اهدافی که والدین برای کودکشان معین کرده اند برسد.

همین الان درخواست دهید

مهارت های لازم یک پرستار کودک

انرژی لازم برای فعالیت های روزمره ی کودک ، غذا دادن به کودک و آمادگی و ایجاد شرایط برای استراحت کودک ، قابل اعتماد بودن پرستار کودک در غیاب والدین ، توانایی حل مسئله و آموزش به کودک ، حفظ اطلاعات خانوادگی و مالی خانواده ، برخورد و رفتار بین فردی مناسب ، داشتن توانایی کار با کامپیوتر ، داشتن رفتار مناسب همراه با آرامش و مهربانی ، آماده کردن غذاهای گوناگون متناسب با سن کودک ، توانایی انجام امور منزل ، داشتن مهارت کافی درتغذیه و تعویض پوشک کودک از مهارت های یک پرستار کودک میباشد.
happy-mother-little-daughter-reading-book-sitting-comfortable-couch-living-room_231208-127 (1)

سوالات متداول در رابطه با پرستار کودک

شخصیت مناسب این شغل

برای انتخاب یک شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و … برای هر فرد باید در نظر گرفته شود که یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های شخصیتی می باشد.شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد ، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند.

خدمات مراقبتی 24 ساعته از کودک

مراقبت از کودک و نوزاد برای مادران کاری سخت و دشوار است و این کار با استخدام پرستاری کار بلد آسان میشود. موسسه پرستاری طپش با معرفی پرستاران کودک به صورت شبانه روز و 24 ساعته میتواند، از کودکان یا نوزادان شما مراقبت کندو آرامش را به خانه شما هدیه دهد.

چه مکانی برای استقرار پرستار کودک در منزل مورد نیاز است ؟

لازم است که یک تخت مناسب برای پرستار کودک تهیه نمایید.و این صلاحدید شما است که پرستار در اتاق کودک استراحت کند یا در اتاق شخصی خودش باشد و در صورتی که در اتاق شخصی اش باشد؛ بهتر است که توسط یک مانیتور بتواند اتاق کودک را مشاهده کند.

آیا من نیاز به تهیه وعده غذایی پرستار کودک دارم ؟

برای مراقبت 24 ساعته بهتر است
که غذای پرستار کودک را تهیه نمایید
اما برای مراقبت های شبانه بهتر است که
میان وعده و نوشیدنی در اختیارش قرار بدهید یا به او اجاره دهید تا غذا های نوشیدنی مورد علاقه خود را همراه خود بیاورد لطفا در مورد تمام قوانین آشپزخانه با پرستار کودک خود صحبت نمایید.

استخدام پرستار سالمند ، کودک ، بیمار برای استخدام کافی است فرم استخدام را پر کنید

تفاوت بین مراکز مراقبت از کودک و استفاده از پرستار کودک

مراکز مراقبت از کودک باید دارای مجوز رسمی و پرستاران آموزش دیده و همچنین دارای استاندار های بهداشت و ایمنی کشور باشند، در این مراکز ، کودکان بسیاری در کنار هم تحت مراقبت قرار دارند و مدت زمان طولانی در کنار والدین خود نیستند ، معمولا در این مراکز ، مراقبینی از قبل تعیین شده اند و در یک دوره حتی ممکن است تغییر کنند؛ اما وجود مراقب کودک در منزل باعث احساس رضایت و امنیت بیشتر در کودک میشود و استرس ناشی از وارد شدن به محیط ناآشنا را از کودک دور میکند و والدین میتوانند دقت بیشتری در زمان استخدام داشته باشند و این سبب میشود که پرستار کودک همه ی فاکتور های لازم را از دید والدین دارا بوده و همچنین مراقبت از کودک در منزل باعث میشود که کودک از بیماری های مسری در امان باشد و این موضوع به کمترین حد ممکن خود برسد. وجود پرستار کودک در منزل سبب از بین رفتن هزینه رفت و آمد والدین به مهد میشود.

چگونه یک پرستار کودک حرفه ای استخدام کنیم

مسلما برای پیدا کردن یک پرستار خوب و قابل اعتماد به زمان و تحقیق بیشتری نیازمندیم ؛ والدین میتوانند با مراجعه به سایت موسسه پرستاری طپش پرستار کودک مناسب را برای فرزندانشان انتخاب کنند ، همچنین با مشورت با سایر آشنایان میتوانند اطلاعات خوبی را درباره استخدام پرستار به دست آورند. شما نیز برای سهولت در کار خود میتوانید، از کارشناسان موسسه پرستاری طپش در رابطه با این موضوع کمک بگیرید و از مرکز پرستاری تدبیر بخواهید پرستار کودک به شما معرفی نماید و به صورت 24 ساعت آزمایشی در خدمت شما باشد . کودک ممکن است بخاطر شرایط جدیدی که برایش به وجود امده است ناسازگاری داشته باشد و این امر طبیعی است . اگر متوجه شدید که کودک درکنار پرستار ناسازگاری میکند حتما مشکلی وجود دارد که بهتر است بررسی شود. از چند هفته قبل موضوع را با کودک درمیان بگذارید و آمادگی لازم را به او بدهید و سعی کنید؛ هر روز با کودک خود در مورد پیشرفت هایش و کار هایی که در طول روز انجام داده صحبت کنید و ببینید که آیا روند خوبی داشته است یا خیر.

چگونه یک پرستار حرفه ای استخدام کنیم

مسلما برای پیدا کردن یک پرستار خوب و قابل اعتماد به زمان و تحقیق بیشتری نیازمندیم ؛ والدین میتوانند با مراجعه به سایت موسسه طپش پرستار کودک مناسب را برای فرزندانشان انتخاب کنند ، همچنین با مشورت با سایر آشنایان میتوانند اطلاعات خوبی را درباره استخدام پرستار به دست آورند. شما نیز برای سهولت در کار خود میتوانید، از کارشناسان موسسه نبض در رابطه با این موضوع کمک بگیرید و از موسسه نبض بخواهید پرستار کودک به شما معرفی نماید و به صورت 24 ساعت آزمایشی در خدمت شما باشد . کودک ممکن است بخاطر شرایط جدیدی که برایش به وجود امده است ناسازگاری داشته باشد و این امر طبیعی است . اگر متوجه شدید که کودک درکنار پرستار ناسازگاری میکند حتما مشکلی وجود دارد که بهتر است بررسی شود. از چند هفته قبل موضوع را با کودک درمیان بگذارید و آمادگی لازم را به او بدهید و سعی کنید؛ هر روز با کودک خود در مورد پیشرفت هایش و کار هایی که در طول روز انجام داده صحبت کنید و ببینید که آیا روند خوبی داشته است یا خیر.