فردوسی خیابان ایرانشهر

کوچه قره گزلو ، پلاک 1 ، طبقه 4 ، واحد9

شبانه روزی

بصورت تمام وقت

پرستار بیمار

به شخصی که در زمینه مراقبت و نگهداری از بیمار چه به صورت حرفه ای یا معمولی فعالیت میکند پرستار بیمار می گویند. شما به جای اینکه بیمار خود را به مراکز درمانی یا خانه سالمندان بسپارید از انها در منزل مراقبت و نگهداری میکنید و این اشخاص در منزل شما فعالیت میکنند. پرستار بیمار حتما باید مهارت هایی مثل روابط عمومی بالا ، صبر زیاد ، اخلاق مناسب داشته باشد. این مهارت ها برای این است که بتواند فشار های کاری را تحمل کرده و آرامش خود را در شرایط مختلف حفظ نماید. این اشخاص سلامت بیمار را در هر لحظه بررسی کرده و واکنش بیمار به دارو هایش را کنترل میکنند و در صورت بروز مشکل یا تغییر قابل توجه به پزشک مورد نظر خانواده اطلاع میدهند. برخی از پرستاران متناسب با نیاز های شما برای انجام درمان های توانبخشی طبق دستور پزشک اقدام می نمایند.

همین الان درخواست دهید

انواع خدمات پرستاری

نوع اول پرستارانی هستند که در مراکز دولتی و تحت نظر آنها مراقبت و سرویس رسانی میکنند و نوع دوم پرستارانی هستند که به صورت خصوصی میباشند و خانواده ها برای بیماران خود در منزل استخدام میکنند که کیفیت زندگی بیمار را در عین بالا بردن سلامتی آنها ارتقاء می بخشند و در رابطه با تمامی مسائل مربوط به بیمار صحبت کرده و سابقه و علائم پزشکی بیمار را ثبت می کنند و همچنین در صورت استفاده از تجهیزات کنترل و بررسی آنها ، کنترل کردن و تسلط داشتن به داروها و دستورات درمانی بیمار ، مشاوره با پزشک خانواده برای بالا بردن سطح سلامتی بیمار ، آموزش های لازم به بیمار و اعضای خانواده ایشان جزء وظایف کاری آنها میباشد.

D8_B7_D8_B7_D8_B7_D8_B6_D8_B6_D8_B622222-scaled_8becc1e4a1656b7088394140087f7a94

نکات قابل توجه

پرستار بیمار در منزل موسسه طپش دارای مهارت های لازم میباشند

پرستارانی که از طریق موسسه پرستاری طپش اعزام میشوند؛ دارای سابقه کاری در یکی از زمینه های پرستاری از سالمند کودک یا بیمار میباشند و همگی از دانش و مهارت کافی برخوردار بوده و از روش های مراقبت و نگهداری آگاهند.

 

چگونه پرستار بیمار مطمئن پیدا کنیم

طبق مباحثی که در بالا گفته شد، پرستار در منزل باید دارای تجربه و سابقه کار مفید و قابل استناد باشد. بسیاری از این افراد از طریق مراکز پرستاری فعالیت میکنند. موسسه پرستاری طپش دارای بهترین خدمات از جمله دارای نیروهایی است که دارای سابقه کاری در زمینه پرستاری از بیمار میباشند و همگی از دانش و مهارت کافی برخوردار هستند و از فیلتر های رسمی موسسه عبور کرده اند و همچنین دارای سامانه crm میباشد که بصورت شبانه روز از حال بیمار و پرستار آگاه است و همواره هدف ما جلب رضایت کارفرماهای محترم میباشد.

استخدام پرستار سالمند ، کودک ، بیمار برای استخدام کافی است فرم استخدام را پر کنید

پرستار بیمار شبانه روزی

بیماران زیادی وجود دارد که نیاز به مراقبت های شبانه روزی دارند ممکن است بیمار نیاز داشته باشد
که یک نفر به صورت شبانه روزی در کنار او باشد و از وی مراقبت کند در این شرایط نیازمند پرستار بیمار شبانه روزی میباشید ممکن است بتوانید در کنار بیمار خود باشید و او را همراهی کنید اما شاید شما توانایی کار هایی که لازم باشد برای بیمار انجام دهید به صورت تنهایی و فردی میسر نداشته باشید به عنوان مثال ممکن است بیمار هوشیاری کمتری داشته باشد و راه رفتن برایش سخت باشد هنگامی که میخواهید او  را به حمام  ببرید ممکن است به تنهایی نتوانید این کار را انجام دهید و یا شاید در شبانه روز نیازمند کسی  باشید تا بیمار را برای بردن به سرویس بهداشتی  کمک کند. پس به این نتیجه میرسیم که به یک پرستار بیمار شبانه روز نیازمند هستید.

خدماتی که پرستاران موسسه طپش ارائه میکنند شامل موارد زیر است:

نگهداری و مراقبت از بیماران در بستر

نگهداری و مراقبت از بیماران قلبی

نگهداری و مراقبت از بیماران روان پزشکی

نگهداری و مراقبت از بیماران اعصاب و روان

نگهداری و مراقبت از بیماران پارکینسون و الزایمر

نگهداری و مراقبت از بیماران جراحی شده

نگهداری و مراقبت از بیماران سرطانی

شما ممکن است در کنار بیمار در طول شبانه روز در بیمارستان نباشید پس بهتر است که با وجود یک پرستار جای خالی خود را پر کنید شاید ممکن است بیمار به کمک بیشتری نیاز داشته باشد معمولا از اقوام و دوستان کسی است که در کنار بیمار باشد اما این موضوع پیش میاید که شاید به دلیل مشغله کاری کسی نباشد که همراه بیمار در بیمارستان باشد پس بهتر است در کنارش پرستاری باشد که کار های بیمار را انجام دهد و در انجام کارهایش به او کمک کند.