فردوسی خیابان ایرانشهر

کوچه قره گزلو ، پلاک 1 ، طبقه 4 ، واحد9

28 35 86 88 021

خانم محمدی

شبانه روزی

بصورت تمام وقت

پرستار بیمار

به شخصی که در زمینه مراقبت و نگهداری از بیمار چه به صورت حرفه ای یا معمولی فعالیت میکند پرستار بیمار می گویند. شما به جای اینکه بیمار خود را به مراکز درمانی یا خانه سالمندان بسپارید از انها در منزل مراقبت و نگهداری میکنید و این اشخاص در منزل شما فعالیت میکنند. پرستار بیمار حتما باید مهارت هایی مثل روابط عمومی بالا ، صبر زیاد ، اخلاق مناسب داشته باشد. این مهارت ها برای این است که بتواند فشار های کاری را تحمل کرده و آرامش خود را در شرایط مختلف حفظ نماید. این اشخاص سلامت بیمار را در هر لحظه بررسی کرده و واکنش بیمار به دارو هایش را کنترل میکنند و در صورت بروز مشکل یا تغییر قابل توجه به پزشک مورد نظر خانواده اطلاع میدهند. برخی از پرستاران متناسب با نیاز های شما برای انجام درمان های توانبخشی طبق دستور پزشک اقدام می نمایند.

همین الان درخواست دهید

انواع خدمات پرستاری

نوع اول پرستارانی هستند که در مراکز دولتی و تحت نظر آنها مراقبت و سرویس رسانی میکنند و نوع دوم پرستارانی هستند که به صورت خصوصی میباشند. و خانواده ها برای بیماران خود در منزل استخدام میکنند که کیفیت زندگی بیمار را در عین بالا بردن سلامتی آنها ارتقاء می بخشند و در رابطه با تمامی مسائل مربوط به بیمار صحبت کرده و سابقه و علائم پزشکی بیمار را ثبت می کنند و همچنین در صورت استفاده از تجهیزات کنترل و بررسی آنها ، کنترل کردن و تسلط داشتن به داروها و دستورات درمانی بیمار ، مشاوره با پزشک خانواده برای بالا بردن سطح سلامتی بیمار ، آموزش های لازم به بیمار و اعضای خانواده ایشان جزء وظایف کاری آنها میباشد.

D8_B7_D8_B7_D8_B7_D8_B6_D8_B6_D8_B622222-scaled_8becc1e4a1656b7088394140087f7a94

نکات قابل توجه

پرستار بیمار در منزل موسسه طپش دارای مهارت های لازم میباشند

پرستارانی که از طریق موسسه پرستاری طپش اعزام میشوند؛ دارای سابقه کاری در یکی از زمینه های پرستاری از سالمند کودک یا بیمار میباشند و همگی از دانش و مهارت کافی برخوردار بوده و از روش های مراقبت و نگهداری آگاهند.

 

چگونه پرستار بیمار مطمئن پیدا کنیم

طبق مباحثی که در بالا گفته شد؛
پرستار در منزل باید دارای تجربه و سابقه کار مفید و قابل استناد باشد.
بسیاری از این افراد از طریق مراکز پرستاری فعالیت میکنند.
موسسه پرستاری طپش دارای بهترین خدمات از جمله دارای نیروهایی است که دارای سابقه کاری در زمینه پرستاری از بیمار میباشند و همگی از دانش و مهارت کافی برخوردار هستند و از فیلتر های رسمی موسسه عبور کرده اند و همچنین ما دارای سامانه crm نیز میباشیم که بصورت شبانه روز از حال بیمار و پرستار آگاه هستیم و همواره هدف ما جلب رضایت کارفرماهای محترم میباشد.

استخدام پرستار سالمند ، کودک ، بیمار برای استخدام کافی است فرم استخدام را پر کنید

چه زمانی به پرستار بیمار در منزل نیازمندیم

بیماری امری طبیعی بوده که ممکن است برای خانواده و یا هر شخصی در هر رده سنی اتفاق بیوفتدو عمدتا کسانی برای بیماران خود پرستار استخدام میکنند که شاغل باشند ، دور بودن مسیر زندگی انها از محل زندگی بیمار و نداشتن اطلاعات کافی از نحوه نگهداری بیمار، سبب میشود اعضای خانواده به دنبال فردی باشند تا بیمار را بصورت 24 ساعته همراهی کند و این شخص حتما باید از تجربه و آگاهی لازم برخوردار باشد و این نکته قابل توجه است که هر شخصی را نمیتوانیم به عنوان پرستار بیمار در نظر بگیریم زیرا این امر میتواند در هنگام بروز مشکل برای بیمار و خانواده ایشان مشکلات جبران ناپذیری را به وجود بیاورد علاوه بر این پرستار ملزم است که به صورت 24 ساعته با پزشک خانواده در ارتباط باشد و روند پزشکی را اطلاع دهد و معمولا پرستاری که استخدام میکنید؛ باید حدالامکان دارای تحصیلات و تجربه کافی مرتبط با نحوه مراقبت و نگهداری از بیمار باشد.

پرستار بیمار شبانه روزی

بیماران زیادی وجود دارد که نیاز به مراقبت های شبانه روزی دارند ممکن است بیمار نیاز داشته باشد
که یک نفر به صورت شبانه روزی در کنار بیمار باشد و ازش مراقبت کند
و در این شرایط نیازمند پرستار بیمار شبانه روزی میباشید ممکن است
شما بتوانید در کنار بیمار خود باشید و او را همراهی کنید اما شاید شما توانایی کار هایی که لازم باشد برای بیمار انجام دهید به صورت تنهایی و فردی میسر نباشد به عنوان مثال ممکن است بیمار هوشیاری کمتری داشته باشد و راه رفتن برایش سخت باشد هنگامی که او را به حمام میخواهید ببرید ممکن است به تنهایی نتوانید این کار را انجام دهید، و یا شاید در شبانه روز نیازمند کسی باشد. بیمار تا کسی او را برای بردن به دسشتویی کمک کند.
پس به این نتیجه میرسیم که به یک پرستار بیمار شبانه روز نیازمندیم.

خدماتی که پرستاران موسسه طپش ارائه میکند شامل موارد زیر است

نگهداری و مراقبت از بیماران در بستر

نگهداری و مراقبت از بیماران قلبی

نگهداری و مراقبت از بیماران روان پزشکی

نهگداری و مراقبت از بیماران اعصاب و روان

نگهداری و مراقبت از بیماران پارکینسون و الزایمر

نگهداری و مراقبت از بیماران جراحی شده

نگهداری و مراقبت از بیماران سرطانی

شما ممکن است در کنار بیمار در طول شبانه روز در بیمارستان نباشید پس بهتر است. که با وجود یک پرستار جای خالی خود را پر کنید و شاید ممکن است. به نیاز بیشتری داشته باشد معمولا از اقوام و دوستان کسی است. که در کنار بیمار باشد اما این موضوع پیش میاید که شاید به دلیل مشغله کاری کسی نباشد. که همراه بیمار در بیمارستان باشد پس بهتر است در کنارش پرستاری باشد. که کار های بیمار را انجام دهد و در انجام کارایش کمک کند.

چگونه پرستار بیمار مطمئن پیدا کنیم

طبق مباحثی که در بالا گفته شد؛
پرستار در منزل باید دارای تجربه و سابقه کار مفید و قابل استناد باشد. بسیاری از این افراد از طریق مراکز پرستاری فعالیت میکنند. موسسه پرستاری طپش دارای بهترین خدمات از جمله دارای نیروهایی است که دارای سابقه کاری در زمینه پرستاری از بیمار میباشند و همگی از دانش و مهارت کافی برخوردار هستند و از فیلتر های رسمی موسسه عبور کرده اند و همچنین ما دارای سامانه crm نیز میباشیم که بصورت شبانه روز از حال بیمار و پرستار آگاه هستیم و همواره هدف ما جلب رضایت کارفرماهای محترم میباشد.