فردوسی خیابان ایرانشهر

کوچه قره گزلو ، پلاک 1 ، طبقه 4 ، واحد9

شبانه روزی

بصورت تمام وقت

دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز وسیله ای جهت تولید اکسیژن و خالص کردن آن از طریق تصفیه و پردازش هوای محیط می باشد. به طور کلی اکسیژن ساز ها از دیدگاه کارکرد به دو دسته تقسیم می شوند. یکی اکسیژن ساز ها ممتد (کانتینیوس continuous) که اکسیژن را به طور ممتد و یکپارچه بدون قطع شدن به اصلاح پزشکی فلو (Flow) می کند و دیگری اکسیژن ساز های ایمپالسی یا متقاطع (impulse) که اکسیژن را به طور متقاطع در بازه های زمانی کوتاه به اصطلاح پزشکی فلو می کنند.اکسیژن ساز ها از دیدگاه استفاده کاربر نیز به دو دسته ثابت (stationary) و قابل حمل (پرتابل portable) تقسیم میگردند که همان طور که از نام دسته بندی مشخس است، اکسیژن ساز های ثابت معمولا در گوشه ای از منزل با محل درمان گذاشته می شود و فرد نیازمند از آن استفاده میکند.اکسیژن ساز های قابل حمل نیز برای افراد نیازمندی می باشد که نیاز به جابجایی این دستگاه دارن مانند مسافرت ها و رفت و آمد های روزمره.

همین الان درخواست دهید

در تهیه اکسیژن ساز حتما باید به این پارامتر ها و نکات دقت نمود

۱- نوع اکسیژن ساز مد نظر چیست (کانتینیوس یا ایمپالس)  که معمولا توسط پزشک معالج یا مشاورین مهندسی پزشکی موسسه طپش تجویز می گردد.

۲- نوع کاربری دستگاه مد نظر پیست (ثابت یا پرتابل) که معمولا توسط نیاز خریدار و مشاوره مهندسین پزشکی موسسه طپش پیشنهاد می گردد.

۳- حجم دستگاه اکسیژن ساز مد نظر چیست (۳، ۵، ۸ یا ۱۰ لیتری) که معمولا توسط پزشک معالج یا مشاورین مهندسی موسسه طپش تعیین می گردد.

نکته بسیار مهم :
برای تهیه و خرید دستگاه اکسیژن ساز (حتی کارکرده) حتما از سلامت دستگاه اطمینان داشته باشید و حتما از شرکت هایی که فرد دارای صلاحیت بیماری های تنفسی دارند، دستگاه را تهیه بفرمایید. دقت داشته باشید برای بیمارانی که احتیاج به دستگاه های پیشرفته تری مانند سی پپ (CPAP)، بای پپ (BIPAP)، ونتیلاتور و … دارند و می بایست اکسیژن ساز را به این دستگاه ها متصل نمایند، حتما از اکسیژن ساز های کانتینیوس استفاده کنند. شرکت تجهیزات پزشکی موسسه طپش به صورت تخصصی خدمات مشاوره و فروش دستگاه اکسیژن ساز را در سراسر کشور انجام می دهد.

استخدام پرستار سالمند ، کودک ، بیمار برای استخدام کافی است فرم استخدام را پر کنید